Tuning Cup

Generální partner

Prague Car Festival 2015

Hlavní partneři

Dynamat - nejlepší tlumící materiály na trhu
MAT Servis

Mediální partneři

www.autosport-tuning.cz
www.chromplameny.cz
Skodahome.cz
Abouttuning.cz
www.tuningy.com
Tuning-max
www.extra-tuning.com
< Tuning Extreme Show Příbram: Jak to bude se Show&Shine?
08.08.2011 00:54 Stáří: 5 roky
Kategorie: Tuning Cup, Soutěžící, Srazy
Autor: Alesh

Tuning Extreme Show Příbram aneb pozvánka na finále


AZ pneu Tuning Cup letos utekl neskutečně rychle a již tuto sobotu 13. srpna je tu v pořadí sedmé velké finále. To díky vynucené pauze ztratilo sice svůj tradiční výstavní formát, ale i tak doufáme, že půjde o pohodové a zajímavé zakončení sezóny 2011. Přispět k tomu může hlavně počasí, které jsme sice objednali, ale kdo ví - dodavatelé této "komodity" jsou značně nespolehliví ... Místem konání velkého finále je Tuning Extreme Show Příbram. Pod širým nebem se celkové výsledky vyhlašovaly naposledy v sezóně 2005, takže úplně o krok do neznáma rozhodně nejde.

V Příbrami se všichni dozvíme jméno už historicky sedmého absolutního vítěze soutěže AZ pneu Tuning Cup. A po dlouhé době se může stát, že své vítězství s předešlých let jeden ze soutěžících obhájí. Řeč je o Pepovi Šušotovi s Hondou Integra Type-R, který by se tak zařadil po bok Roberta Žáka. Ten se svým Audi TT kraloval v letech 2005 a 2006. V širším okruhu favoritů je ale celá smečka dalších vlčáků, kteří jsou současně nominování jako adepti elitní kategorie TOP 10. Většina z vás jistě tuší, o co se v této kategorii "hraje", ale pro ty méně zainteresované malé opáčko. Jednoduše řečeno, deset absolutně nejlepších tuningových vozů roku 2011 dle hlasování odborné poroty soutěže. Předem nominování majitelé se o této skutečnosti dozví díky mailu, který jsme v těchto dnech rozesílali. A komu email nepřišel, nemusí smutnit. Jde o předběžnou nominaci na základě dosavadních výsledků. Může se ale stát, že na finále někdo zapracoval na svém voze tak, že bude doslova k nepoznání a úpravy budou na úplně jiné úrovni. Rozhodně ho neodstřelíme, šanci na TOP 10 má také. Zmíněný mail by měl spíš sloužit jako motivace k co nejlepšímu nachystání soutěžních vozů a dopilování poslední detailů, právě ty mnohdy rozhodují.

Stejně jako v letech minulých zůstává také speciální ocenění Best Creative za nejlepší aranžmá soutěžních vozů. Doufáme, že počasí dovolí nápady soutěžícím zrealizovat a že jediným aranžmá nezůstanou kaluže plné vody...co se týká dalších soutěžních kategorií, přiblížili jsme si je v samostatném článku, který najdete ZDE. Stejně tak v něm naleznete i informace o paralelní soutěži Show&Shine pro ostatní účastníky akce (systém stejný jako na loňském Tuning Salonu Brno). A pokud vás zajímá další program akce, určitě mrkněte na oficiální stránky pořadatelů - www.tuning-sport.cz.

My se závěrem moc těšíme na Vaši účast, snad vše vyjde a sejdeme se v hojném počtu! 


Zobrazuji výsledky 1 až 2 z celkem 2
Martin napsal v čtvrtek, 11.08.2011 10:11:
Ahoj náhodou cisterna s vodou tam asi nebude co? Nechce se mi tahat voda Smajlík
Luke-Brouk napsal v středa, 10.08.2011 10:42:
Nazdar lidi! Mate radi muzikuuu? A je tu vubeec nekdoo z Prerovaa? Smajlík)

No nic ted vazne: pokud by se nekdo z moravy chtel pridat k cca 8-10ti autum a jet kolonkou, vyjizdime v patek mezi 15 a 15:15 z schellky na D1 u velke ceny (pod kopcem pred sjezdem na Rosice/Grand Prix)
Přidat komentář
  1. CAPTCHA image for SPAM prevention